Prevádzkovateľ:

Actros s.r.o.
Pribinova 64
01001 Žilina

IČO: 36407976
DIČ: 2020100159
IČ DPH: SK2020100159

Viac informácií v kontaktoch...


Tel: 0905 621 714
actros@actros.sk

Audio Video

Cieľom našej spoločnosti je dodávať a inštalovať značkové a spoľahlivé výrobky, ktoré sú kvalitné a zaručujú dlhú životnosť. Rovnako dodávame výrobky designovo moderné, aby zákazník dostal výrobok požadovaného designu a aby mu zapasoval do domácnosti alebo kancelárie. Chceme zákazníkom priniesť vždy aktuálne a najnovšie technológie a trendy, odovzdať im skúsenosti a získané informácie o produktoch a samozrejme predať im produkt ,,šitý“ na mieru, ktorý splní ich očakávania a s ktorým budú maximálne spokojní pri používaní v budúcnosti.

Okrem samotného predaja produktu, poskytujeme zákazníkom nadštandardné služby spojené s predajom, inštaláciou a servisom dodávanej elektroniky. Naša spoločnosť ponúka produkty všetkých nadnárodných výrobcov.

Realizujeme inštaláciu ozvučovacích systémov do hotelov, budov a domácností, a rovnako tak aj montáž videorozvodov, projektorov komplexných inštalácií. Dodávame výrobky svetových high-endových výrobcov zameraných na komplexné inštalácie a prepojenie výrobkov na inteligentné systémy.

line